Witaj Legnico!

Jestem ogromnie wdzięczny za wyróżnienie jakim jest praca dla tak wielkiego klubu i wspaniałych kibiców. 

23 czerwca, 2020

Gotowy na nowe wyzwania

Moja przygoda z pracą dla Polskiego Związku Piłki Nożnej dobiegła końca. Dziękuje wszystkim za czas spędzony w pracy dla polskiej piłki.

14 listopada, 2019

Staż w Leicester City

W dniach 18 do 22 października mialem możliwość odbycia stażu w jednej z najlepszych akademii w Anglii. Mowa o Leicester City, czyli sprawcy sensacyjnego mistrzostwa Anglii w sezonie 2015/2016.

30 października, 2019

Nowa przygoda w Reprezentacji Polski U-16

Rozpoczęła się nowa przygoda w mojej trenerskiej karierze. W debiucie w roli asystenta Dariusza Gęsiora w Reprezentacji Polski U-16 wygrywamy mecz z Reprezentacją Turcji. Dobre spotkanie, przez większą cześć czasu kontrowaliśmy przebieg gry. Dużo pracy przed nami ale zaczęliśmy pozytywnie. Kolejny mecz rozegraliśmy dwa dni później i tym razem wynik 3:2 dla Polski. Cieszy gra a przede wszystkim dobre wprowadzenie gry na 3 obrońców. System 1-3-5-2 jest nowym ustawieniem w jakim nasza kadra rozpoczęła te dwa spotkania.

30 października, 2019

Zgrupowanie TALENT PRO

Zgrupowanie TALENT PRO to przede wszystkim praca z najbardziej utalentowanymi zawodnikami w Polsce ale także czas rozwoju swojego warsztatu trenerskiego w elitarnym gronie. Wczoraj zakończyliśmy zgrupowanie. Razem z selekcjonerem Jerzym Brzęczkiem a także Józef Młynarczykiem, Stefanem Majewskim, Andrzejem Dawidziukiem, Piotrem Burlikowskim rozmawiamy przy pożegnalnej kawie

30 października, 2019
Starsze wpisy