edu

LICENCJONOWANY TRENER UEFA PRO

2,5 roku pracy, setki godzin, mnóstwo wyrzeczeń i … nareszcie przyszedł ten moment, kiedy otrzymałem tytuł trenera UEFA PRO podczas Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów w Łodzi.

Ogromnym wyróżnieniem była możliwość zaprezentowania mojej pracy podczas pierwszego dnia OKT. Moja praca pt. „Doskonalenie przejścia z obronny średniej do kontrataku” została dobrze przyjęta przez wielotysięczną publikę.

Zaprezentowanie tego konspektu treningowego i stanie na jednej scenie obok szefa szkolenia UEFA, Franka Ludolpha, a także Edda Vahida z Southampton FC i Petera Bosza (ex. Ajax, B. Dortmund) było świetnym przeżyciem.

W drugim dniu przeprowadziłem trening pokazowy na stadionie ŁKS-u Łódź przy udziale licznej publiczności, w tym byłych selekcjonerów reprezentacji. Był to kolejny etap w nabywaniu doświadczenia, które jestem przekonany wykorzystam w przyszłości. Chciałbym podziękować mojej grupie kursantów z rocznika 2016/2018 a także Stefanowi Majewskiemu, Dariuszowi Pasiece, Leszkowi Cicirko za merytoryczną opiekę i wsparcie.

Licencja nr 1227