14-11-2019

Gotowy na nowe wyzwania

Moja przygoda z pracą dla Polskiego Związku Piłki Nożnej dobiegła końca. Dziękuje wszystkim za czas spędzony w pracy dla polskiej piłki.

Szczególne podziękowanie chciałbym skierować do Stefana Majewskiego, który nie tylko był moim przełożonym przez ten okres ale także mentorem. 

Dziękuje Trenerowi Dariuszowi Gęsiorowi za wspólny czas prowadzenia kilku drużyn - Reprezentacji U-16/U-18/U-19/U-20. Dziękuje Trenerowi Józefowi Młynarczykowi. Dziękuje również każdemu współpracownikowi z jakim mogłem dzielić szatnię. 

Zawsze z wielką dumą nosiłem bluzę z orzełkiem, był to ogromny przywilej - mogłem pracować z najlepszymi polskimi młodymi piłkarzami, poznać wielu inspirujących ludzi a także doświadczyć wielkiej piłki. Spotkania Międzynarodowe, walka w eliminacjach Mistrzostw Europy, mecze z Mistrzami Świata i Europy poszerzyły mój warsztat trenerski. 

Koordynowanie projektu TALENT PRO na Śląsk również była świetna okazją by jeszcze lepiej poznać najzdolniejszych zawodników ze Śląska. 

Te wszystkie wielkie i małe chwile z Reprezentacja Polski zapamiętam na długo jednak teraz czuję, że jestem gotowy na NOWY ROZDZIAŁ czyli praca na szczeblu centralnym. 

Z każdym kolejnym rokiem wyznaczam sobie nowy cel. Te zebrane doświadczenia chce przełożyć na pracę z seniorami. Jestem ambitnym trenerem i wiem, że tylko ciężka praca, pokora i nowe spojrzenie da możliwość rozwoju i sukcesu.